Strong-Man Server's
Strong-Man Server's
Strong-Man Server's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 @Maus.........

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
HAJEBISEUGLAVU




Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.07.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:12 am

bedan ti je server. imas mnogo cheatera, koje sam danonocno banovao, ali tebi to nije bilo dosta vec si me jos i bez ikakvog dokaza optuzio da sam banovao ljude koji nisu cheateri.

izvini, svaki moj ban je bio dokumentovan pre nego sto je uvedeno automatsko snimanje demoa

a od kad je uvedeno automatsko snimanje demoa niko nije okacio demo i ss od onih koje sam ja banovao

i onda si nasao za shodno da mi ukines admina i da me ucenjujes da te boostujem?

decko ja imam bolje stvari u zivotu da radim...

pwn na sve ljude na serveru je bio obavezan, da te malo ispraznimo zato sto si se bahatio samnom

uostalom: pretio si mi hakovanjem fejsa sto se naravno pokazalo neuspesnim pa si samo mogao da se kao picka pokupis i da me blokiras.

rezime: ne mozees mi nista

grbavis ljude za boost a nista im ne dajes
lazes da dajes admina
stalno ucenjujes

zelim ti brzu propast servera, i uzivaj.

takodje... cenzura?
jao big game botu
samo sam reinstalirao cs i sve je kul xD
Nazad na vrh Ići dole
HAJEBISEUGLAVU




Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.07.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:15 am

mislim ok banuj me i ovde sa foruma
ne mozes mi nista decko
Nazad na vrh Ići dole
^.-__[M]-[A]-[U]-[S]__-.^
Administrator



Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.02.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:33 am

Olose,ja sam ljude vratio za manje od minut..a ti sebe neces nikad vratiti! Ti si samo jedan bednik,koji moze da mi popusi znojav kurac a posle toga da zoves seku da mi olize muda! Takav admin kao ti,ne treba nikome ni na super mariju...jednostavno si nesposoban,nesposoban si da repetiras u CS-u! Sto se boosta tice,sam sebe ponizavas jer nemas za jebeni boost a znas da je to tvoja duznost...ti si i ovako ljigav invalid,a sa tim sto si pwn ljude na srv,mislis da si uradio nesto i da si frajer? HAHAHAHAHAHAHA! Alo babunu mutavi,ljudi su vraceni odma..SVI su te smatrali najvecim retardom na srv,a posle onoga sad te gledaju kao malog bednog,siromasnog pacenika! Zao mi te je...Veliki PozZ od mene!
Nazad na vrh Ići dole
https://strong-man.forumsr.com
HAJEBISEUGLAVU




Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.07.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:41 am

ok, vratio si ljude
ali bilo je nelagodnosti
napunio sam im hard diskove malo screenovima
zasto bih sebe zeleo da vratim tamo? ti mislis da si jedini server za cs na ovoj planeti?
sto se mene tice mogu i da ne igram cs opusteno.Sve u svemu ispao sam retard

super super prozivaj po familiji xD

nesposoban da repetiram a bio prvi samo sa glockom u jednoj sezoni xD
a jednom sa b51 mitraljezom

sto se tice boosta, jednostavno ne zelim nikad nikog da boostujem bas zbog ovakvih situacija i ti si mi bio prvi boost ikad jer eto smatrao sam da je bilo korektnog odnosa a onda si mi ukinuo admina samo par dana nakon boosta i eto ostvarila mi se ta prognoza... e pa ne moze tako.


da, veliki sam frajer, malo ce da odjebu ljudi od bot servera...

a face ima da mi vratis,jer to mi je sve!!!!!!

zasto mene uopste treba da zanima sta ko misli o meni,mislis da ne znam da me smatraju retardom?
vi ste samo nepostojeci ljudi na monitoru u igrici Very Happy

svaki moj ban je bio dobar evo ti pusa :*
Nazad na vrh Ići dole
HAJEBISEUGLAVU




Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.07.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:44 am

ok,lepo si me iznapusavao
...ja priznajem da sam retard
Jedva prezivljavam i keva mi radi nelegalne poslove da bi mi zaradila pare :/
Jel si srecan sad?
Nazad na vrh Ići dole
^.-__[M]-[A]-[U]-[S]__-.^
Administrator



Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.02.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:54 am

Mutavko,svi PWN su obrisani! Mislim da si jedini glupan na planeti koji misli ako mu je skinuta ban komanda da vise nema admina...Koliko is skupljao za taj 1 boost,2 nedelje!? Pa ovo je jedini server za tebe sto sam se sazalio i dao ti nekog bednog admina,bilo mi grota koliko si me molio! Od 30 banova,promasio si 28! Zato sto si glup kao kurac..ali jbg,nije ti zameriti!Ti prvi na ranku ne mozes biti ni sa upaljenim AIM-mom,jednostavno zato sto si nesposobni retard!Sto se face-a tice,uzivaj na Deaktiviranom nalogu,pa si mukica napravi ojos 3-4 lazna...Smile Dobijas ban i na taj nick i hvala na jos jednog clana foruma! PozZ


Poslednji izmenio ^.-__[M]-[A]-[U]-[S]__-.^ dana Ned Jul 01, 2012 5:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://strong-man.forumsr.com
nemojdatijebemkevumatori




Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.07.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 4:57 am

cek sta, mislis da ne znam da sam nekad glup?
Nazad na vrh Ići dole
^.-__[M]-[A]-[U]-[S]__-.^
Administrator



Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.02.2012

@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitimeNed Jul 01, 2012 5:16 am

Tema ide lock...ne da si nekad glup,ti si uvek glup!Ostajes bedni Bitchwise,glavni olos na srv koji me i dalje moli za admina! PozZ
Nazad na vrh Ići dole
https://strong-man.forumsr.com
Sponsored content





@Maus......... Empty
PočaljiNaslov: Re: @Maus.........   @Maus......... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
@Maus.........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evo ti ss MAUS !!! :*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Strong-Man Server's :: -= Counter-Strike=- :: BAN/UNBAN-
Skoči na: